[Answer] väljuma

Answer: to depart
väljuma
„hilinemine” – erinevus selle kellaaja vahel millal liinivedu pidi sõiduplaani kohaselt väljuma ning millal ta tegelikult väljus. eur-lex.europa.eu ‘delay’ means a difference between the time the regular service was sche du led t o depart i n acc or dan ce with th e published timetable and the time of its actual departure.
See more videos for Väljuma
Vahtsoojustus OÜ peamiseks tegevusalaks on hoonete soojustamine polüuretaanvahuga (PUR-vaht). Teenindame nii era- kui ärikliente ja tuleme kohale kõikjale üle Eesti. Sise- ja välisseinte fassaadide soojustamine. Vahtsoojustus moodustab seinale tiheda kihi mis ei vaju ega mängi ning püsib paigal ehitise eluea lõpuni.
PROVAC Protan’s unique single ply roofing system utilises wind forces present in the environment to provide durability and protection even in extreme condi…
Uuel kuul avanes uues kuues Uus tänav. Aivar Aotäht reporter. Kolmapäeval alanud jõulukuul kuulutas Viljandi linnavalitsus avatuks Uue tänava mis pärast remonti oma muutunud ilmet esialgu küll suuresti lume all peidab. 7398560 Uuel kuul avanes uues kuues Uus tänav. Volume 90%.
Tallinnal on keerulised läbirääkimised pealinna koolide halduslepingute partneritega lõpusirgel et lõpetada või teha ringi ebamõistlikult kulukad pikaajalised kokkulepped. Kui ühe ettevõttega on linn teenuse hinna alandamises peagi kokkuleppele jõudmas siis teisega pole edu olnud mistõttu valmistub linn lepingust ennetähtaegselt väljuma ehk kavatseb viis kooli välja osta.
Uus leping jõustub 2023. aastast ja sellega kohustub Elr…

Leave a Reply