[Answer] ujula

Answer: swimming pool
ujula
This is the newest place to search delivering top results from across the web. Content updated daily for unitarian universalist.
Ujula ja spa. Ujulas ootab külastajaid 25-meetrine neljarealine ujumisbassein. Spaakeskuses saab nautida puhkust aurusaunas ja mullivannis ning koos lastega lõbutseda 34-kraadise veega lastebasseinis väikelastele sobiva värvilahendustega atraktsioonil. Meeste ja naiste pesuruumides on ka leilivõtmiseks sobivad hubased Soome saunad.
Ujula kuukaardid. 10-korra kaardid. Beebiujumine ja laste trennid. Vesiaeroobika. Treeningplaan. Treeningute ajad | Broneeri. Elamuskeskuse veesügavustes võid kohata nii kõikvõimsaid merejumalaid kui peibutavaid näkineide: Poiseidoni Okeanost Nereust ja tema tütreid merenümfe nereiide. Kas teadsid et Achilleuse ema Poseidoni naine …
Nõmme Ujula . Nõmme ujula on Tallinna Kultuuri- ja Spordiameti allasutuse Tallinna Spordihall filiaal. Sportimisvõimalused: 25 m bassein 6 rajaga väike bassein (sügavus 0 6m) jõusaal aeroobikasaal. Lisateenused: solaarium riietus- ja pesuruumid saun spordivarustuse laenutus asutus üürib ruume ja inventari.
Varajane mitmekeelsus edu võti tulevikku.
Seoses Raja Ujula haldaja muutusega ( Pärnu Spordikooli asemel haldab nüüd ujulat Pärnu Spordikeskus ) on koduleht kolinud uuele aadressile – https: …
Õismäe Uju…

Leave a Reply