[Answer] kohaliku aja järgi

Answer: local time
kohaliku aja järgi
Kui keegi liigub ühest ajavöönd teise kohaliku aja järgi kasvab (läänest itta) või väheneda (idast läände ) üks tund. Atomic aeg täpne ja kohaliku aja järgi Aatomkell või aatomi aeg on ajaskaala määratlusel põhinevad teise kasutades aatomikellad määrata kellaaeg standard kasutatakse kogu maailmas.
Kohaliku aja järgi kella 6.30 (Eesti aja järgi 7.30) ajal osales otsingu- ja päästeoperatsioonis kümmekond Rootsi ja Taani laeva. Piirkonda otsib läbi ka mitu helikopterit. „Taani laeva pardal oli vähemalt kaks inimest.
Kohaliku aja järgi 7.00 basseini hüpanud Ratasepp läbis ujumisdistantsi tavapärases tempos ehk kõik kulges plaanipäraselt. Asjad kiskusid kiiva aga juba jalgrattadistantsi alguses. Ultramees sai kõigest paar minutit jalgrattaga sõita ning seejärel sai selgeks et käiguvahetused ei tööta.
Briti kaubalaev Scot Carrier ja Taani kaubalaev Karin Høj põrkasid kokku kohaliku aja järgi kell 3.30 eile hommikul Rootsi linna Ystadi ja Taani Bornholmi saare vahel vahendab Aftonbladet.
Rünnak leidis aset kohaliku aja järgi pühapäeval kell 16.38 (Eesti aja järgi esmaspäeva hommikul kell 00.38). Iga aasta enne tänupüha toimuv jõuluparaad oli jõudnud kesta 40 minutit kui maasturijuht pidus…

Leave a Reply